Shiten, 2 Apartamente, Uje te Ftohte Vlore.

 • €600,000
Vlora, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 180
 • sqm
For Sale
Shiten, 2 Apartamente, Uje te Ftohte Vlore.
Vlora, Albania
 • €600,000

Description

🌟UJË I FTOHTË VLORË✨️

 

📍 VLORË

 

🏘 APARTAMENTE  PËR SHITJE ME PAMJE NGA DETI 🌊

🏊‍♀️PISHINË

🛋MOBILIM LUKSOZ

 

🏗 CILËSI E LARTË NDËRTIMI

 

📉 KTHIM INVESTIMI I SHPEJTË

🏬 SHËRBIME NGA MË TË NDRYSHMET

 

🎠 AMBIENTE ARGËTIMI PËR FËMIJËT

📐 PLANIMETRI OPTIMALE DHE TË MIRËSHFRYTËZUARA

 

PËR MË TEPËR INFO 👇👇👇

 

📲+355 694763014

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlora
 • State/county Vlorë County
 • Zip/Postal Code 9401-9403
 • Area Uje i Ftohte
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 3:48 am
 • Price: €600,000
 • Property Size: 180 sqm
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Additional details

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Video

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Filjon Caushi
 • Filjon Caushi