Qira, Apartament 1+1, Yzberisht.

 • €500
Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 110
 • sqft
 • 2012
 • Year Built

Description

Disponojme Apartament 1+1 per Qira 
Apartamenti ndodhet ne Zonen e Yzberishtit 
ne rrugen 3 Deshmoret, Tirane.
Informacion mbi apartamentin: Kati 8
banim
Siperfaqe bruto: 110 m2
Organizimi i brendshem
Ambient Ndenje dhe ambient gatimi 
1 Dhome gjumi
1 Tualet 
Verand
Cilesime te tjera
Totalisht i Arreduar 
I investuar
Me ashensor te Vecuar 
Orjetimi Jug-Lindja
Certifikat Pronsie

Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Address Albania
 • State/county tirane
 • Area Yzberish
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 4:16 am
 • Price: €500
 • Property Size: 110 sqft
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Year Built: 2012
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: To Rent

Contact Information

View Listings
Gledisa Brahimi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Gledisa Brahimi
 • Gledisa Brahimi