Shitet, Apartament 2+1, Astir.

 • €137,000
Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 99.57
 • sqm
 • 2014
 • Year Built

Description

🌟BULEVARDI MIGJENI ASTIR✨️

 

📍 TIRANË

 

🏘 APARTAMENT PËR SHITJE AFËR KOMPLEKSIT MOLLA

 

🏗 CILËSI E LARTË NDËRTIMI

 

📉 MOBILIM I MIRË

🏬 SHËRBIME NGA MË TË NDRYSHMET

 

📐 PLANIMETRI OPTIMALE DHE TË MIRËSHFRYTËZUARA

 

PËR MË TEPËR INFO 👇👇👇

 

📲+355 694763014

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1051
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 4:15 am
 • Price: €137,000
 • Property Size: 99.57 sqm
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 2014
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Filjon Caushi
 • Filjon Caushi