Shitet, Apartament 2+1, Himare.

 • €190,000
Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 89.2
 • sqm
For Sale
Shitet, Apartament 2+1, Himare.
Albania
 • €190,000

Description

🌟Himare✨️

📍 Himare Qytet

🏘 APARTAMENT PËR SHITJE ME PAMJE MALI DHE DETI 🌊

🏗 CILËSI E LARTË NDËRTIMI

📉 MUNDËSI INVESTIMI DHE BANIMI

🏬 50m NGA DETI

🎠 APARTAMENT I INVESTUAR

📐 PLANIMETRI OPTIMALE DHE E MIRËSHFRYTËZUAR

PËR MË TEPËR INFO 👇👇👇

📲 355 694763014

 • Address Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • State/county Vlorë County
 • Zip/Postal Code 9425
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 3:44 am
 • Price: €190,000
 • Property Size: 89.2 sqm
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Filjon Caushi
 • Filjon Caushi