Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit.

 • €165,000
Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • sqm
 • 2002
 • Year Built
For Sale
Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit.
Tirana, Albania
 • €165,000

Description

 • Komuna e Parisit
 • Siperfaqja bruto 85m
 • Siperfaqja neto 76m
 • Orientim Jug-Perendim
 • Izolim kapote
 • Kati 10 dhe i fundit
 • Taraca e mire-investuar dhe me ekskluzivitet perdorimi vetem per katin e fundit.
 • Lokacion ideal
 • Address Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1060
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 3:50 am
 • Price: €165,000
 • Property Size: 85 sqm
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 2002
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Filjon Caushi
 • Filjon Caushi