Qira, Apartament 2+1+2 Zyra/Banim, Rruga e Elbasanit.

 • €900
Tirana, Albania
 • Office
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 128.5
 • sqm
To Rent
Qira, Apartament 2+1+2 Zyra/Banim, Rruga e Elbasanit.
Tirana, Albania
 • €900

Description

 • Apartamenti ndodhet prane Lion Park dhe Park Gate, prane parkut te liqenit artificial
 • Kati 1 i banimit
 • Sipërfaqe Bruto: 128.5 m2
 • Sipërfaqe Neto: 119 m2

Organizimi i Brendshëm:

 • Salloni eshte 70 m
 • Kuzhina
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 1 Depo
 • 2 Ballkone
 • I shtruar me parket
 • I investuar
 • Me ashensor

 

 • Address Embassy of the United States, 14, Rruga Stavro Vinaju, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1003
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 3:52 am
 • Price: €900
 • Property Size: 128.5 sqm
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Office
 • Property Status: To Rent

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Filjon Caushi
 • Filjon Caushi