Shitet, Apartament 3+1, Bulevardi i Ri.

 • €230,000
Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 20
 • Garages
 • 147.07
 • sqft
 • 2024
 • Year Built
For Sale
Shitet, Apartament 3+1, Bulevardi i Ri.
Tirana, Albania
 • €230,000

Description

 

Shumë pranë qendrës së Tiranës, vetëm 1.7 klm largë shitet apartament 3+1+2.
Apartamenti është në fazë përfundimtrare dhe pritet që të përfundojë brenda 3-muajve.

🏙 Plani zhvillimor me i mire ne Tirane
🏗 Super cilesi ndertimi
🏠 Planimetri optimale
🏦 Mundesi financimi me banke
💰 Investim i sigurt
💸 Çmimet me te mira ne treg
 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1016
 • Area Bulevardi i Ri
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 3:32 am
 • Price: €230,000
 • Property Size: 147.07 sqft
 • Land Area: Bulevardi i Ri sqft
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 20
 • Garage Size: 18 m2
 • Year Built: 2024
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Additional details

 • Fasadë e Ventiluar: Grila dhe Kondicionim
 • Parket : Hidrosanitare inkaso

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings
Edison Caushi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Edison Caushi
 • Edison Caushi