Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate.

 • €250,000
Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • L
 • sqft
For Sale
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate.
Tirana, Albania
 • €250,000

Description

Disponojme apartament 2 1 per shitje
Apartamenti ndodhet ne Zonen e Liqenit te Thate 
ne rrugen Liqeni i Thate, Tirane.
Informacion mbi apartamentin: Kati 3
banim
Siperfaqe bruto: 110 m2
Organizimi i brendshem
Ambient Ndenje dhe ambient gatimi i veçuar
2 Dhome gjumi
2 Tualet 
Ballkon
Cilesime te tjera
Totalisht i Arreduar 
I investuar
Me ashensor
Orjetimi Jug-Perendim 
Certifikat Pronsie

Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Address Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1045
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 4:09 am
 • Price: €250,000
 • Property Size: L sqft
 • Land Area: 110 sqft
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings
Gledisa Brahimi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Gledisa Brahimi
 • Gledisa Brahimi