Shitet, Apartament 2+1, Kamez.

 • €80,000
Kamez, Albania
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • sqft
Shitet, Apartament 2+1, Kamez.
Kamez, Albania
 • €80,000

Description

Disponojme apartament 2+1 per shitje
Apartamenti ndodhet ne Zonen e Kamzes
ne rrugen Ibrahim Rugova, Tirane.
Informacion mbi apartamentin: Kati 7
banim
Siperfaqe bruto: 110 m2
Organizimi i brendshem
Ambient Ndenje dhe ambient gatimi se bashku 
2 Dhome gjumi
2 Tualet 
Verand Ballkon
Cilesime te tjera
Me ashensor
Orjetimi Jug-Perendim 
Certifikat Pronsie

Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Address Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Kamez
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1030
 • Area Rruga Ibrahim Rugova
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 4:29 am
 • Price: €80,000
 • Property Size: 110 sqft
 • Land Area: 85 sqft
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings
Gledisa Brahimi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Gledisa Brahimi
 • Gledisa Brahimi