Qira, Duplex 3+1+3, Kodra e Diellit 1.

 • €1,500
Farkë, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 220
 • sqm
 • 2022
 • Year Built
To Rent
Qira, Duplex 3+1+3, Kodra e Diellit 1.
Farkë, Albania
 • €1,500

Description

Duplex me qera 3+1+3

📍Rezidenca Kodra e Diellit 1

✅ Dublexi është totalisht i mobiliar

✅ 3 dhoma gjumi

✅ Sallon i madh

✅ Kuzhina më vete

✅ 3 tualete

✅ Planimetri e rregullt

✅ Organizim perfekt

✅ Qetësi dhe ajër

🅿️ Post Parkimi

 • Address Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Farkë
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1045
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 4:15 am
 • Price: €1,500
 • Property Size: 220 sqm
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Garage: 1
 • Year Built: 2022
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: To Rent

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Filjon Caushi
 • Filjon Caushi