Qira, Apartament 3+1+2+ Post Parkimi, Liqeni i Thate.

 • €1,200
Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 116
 • sqft
To Rent
Qira, Apartament 3+1+2+ Post Parkimi, Liqeni i Thate.
Tirana, Albania
 • €1,200

Description

JEPET APARTAMENT 3+1+2+ POST PARKIMI PËR QIRA TEK LIQENI I THATË
📍 Apartamenti ndodhet në zonë Rezidenciale tek ”Liqenit i Thatë”
🪜 Kati i 3-të
📐 Sipërfaqja 116 m²
🔹️ I mobiluar si ne foto dhe i pa banuar me parë
🔸️ Zona ofron te gjitha fasilitetet
 • Address Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1045
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 4:20 am
 • Price: €1,200
 • Property Size: 116 sqft
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: To Rent

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Gerind Stafa
 • Gerind Stafa