Qira, Apartament 2+1, Liqeni i Thate.

 • €800
Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 105
 • m2
To Rent
Qira, Apartament 2+1, Liqeni i Thate.
Tirana, Albania
 • €800

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me dy tualete dhe verande me pamje nga liqeni i thate. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne detaje dhe ne menyre moderne.

Apartamenti ndodhet prane Hotel Radison
Per nje vizit ne prone ju lutem me kontaktoni

 • Address Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1045
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 3:28 am
 • Price: €800
 • Property Size: 105 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: To Rent

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Deliana Sela
 • Deliana Sela