Shitet, Penthouse, Liqeni i Thate.

 • €250,000
Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 142
 • sqm
For Sale
Shitet, Penthouse, Liqeni i Thate.
Tirana, Albania
 • €250,000

Description

🌟LIQENI I THATË✨️

 

📍 TIRANË

 • APARTAMENT PËR SHITJE KATI I FUNDIT
 • APARTAMENT I INVESTUAR
 • QETËSI ABSOLUTE
 • HAPËSIRË E BOLLSHME

📐 PLANIMETRI OPTIMALE DHE E MIRËSHFRYTËZUAR

 

PËR MË TEPËR INFO 👇👇👇

 

📲+355 694763014

 • Address Rruga Liqeni i Thate, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1063, Albania
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1063
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 3:42 am
 • Price: €250,000
 • Property Size: 142 sqm
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Filjon Caushi
 • Filjon Caushi