Qira, Apartament 2+1, Fusha e Aviacionit

 • €600
Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 95
 • sqft
 • 2022
 • Year Built
To Rent
Qira, Apartament 2+1, Fusha e Aviacionit
Tirana, Albania
 • €600

Description

Disponojme Apartament 2 1 per Qira 
Apartamenti ndodhet ne Zonen e Fushes se Aviacionit,
ne rrugen e Ali Kolonjes, Tirane.
Informacion mbi apartamentin: Kati 2
banim
Siperfaqe bruto: 95 m2
Organizimi i brendshem
Ambient Ndenje dhe ambient gatimi 
2 Dhome gjumi
2 Tualet 
Cilesime te tjera
Disponon Vetem Kuzhinen,Kondicionim

I investuar
Me ashensor te Vecuar 
Orjetimi Jug-Lindje

Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1064
 • Country Albania

Details

Updated on July 10, 2024 at 2:01 pm
 • Price: €600
 • Property Size: 95 sqft
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 16
 • Year Built: 2022
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: To Rent

Contact Information

View Listings
Gledisa Brahimi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Gledisa Brahimi
 • Gledisa Brahimi