Qira, Apartament 2+1, Yzberish,Kmy

 • €420
Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 134
 • sqft
To Rent
Qira, Apartament 2+1, Yzberish,Kmy
Tirana, Albania
 • €420

Description

Disponojme Apartament 3 1 per Qira 
Apartamenti ndodhet ne Zonen e Yzberishtit,
ne rrugen Rexhep Shala, Tirane.
Informacion mbi apartamentin: Kati 4
banim
Siperfaqe bruto: 134 m2
Organizimi i Brendshem
Ambient Ndenje dhe ambient gatimi 
3 Dhome gjumi
2 Tualet 
Cilesime te tjera
Disponon Vetem Kuzhinen,

Me ashensor 
Orjetimi Jug-Lindje-Perendim

Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Address Rruga Rexhep Shala, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1052
 • Area Yzberish
 • Country Albania

Details

Updated on July 10, 2024 at 2:46 pm
 • Price: €420
 • Property Size: 134 sqft
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: To Rent

Features

Contact Information

View Listings
Gledisa Brahimi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Gledisa Brahimi
 • Gledisa Brahimi