Shitet, Apartament 1+1, Medreseja.

 • 93000 €93,000
 • €93,000/93000
 • Apartment
 • Property Type
For Sale
Shitet, Apartament 1+1, Medreseja.
 • 93000 €93,000
 • €93,000/93000

Description

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Ferit Xhajko
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallatai ekzistues me 5 Kate .Ndodhet ne reshtin e dyte te rruges qe e ben nje apartament te qete .Prane tregut dhe spitaleve .
Apartamenti organizohet :
1 dhome ndenje gatimi I vecuar
1 dhome gjumi

Cmimi 93000€

Address

Details

Updated on June 19, 2024 at 4:25 am
 • Price: 93000 €93,000
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Ermal Merka
 • Ermal Merka