Shitet, Apartament 1+1, Laprake.

 • €83,520
Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 69.6
 • sqm
 • 2027
 • Year Built
For Sale
Shitet, Apartament 1+1, Laprake.
Tirana, Albania
 • €83,520

Description

🌟Laprake, Rr. Beniamin Kruta✨️

 

📍 TIRANË

 

🏘 APARTAMENTE  PËR SHITJE  ME CMIM PREFERENCIAL

 

🏗 CILËSI E LARTË NDËRTIMI

 

📉 KTHIM INVESTIMI I SHPEJTË

🏬 SHËRBIME NGA MË TË NDRYSHMET

AKSES I SHPEJTË ME RRUGËN DRITAN HOXHA

📐 PLANIMETRI OPTIMALE DHE TË MIRËSHFRYTËZUARA

 

PËR MË TEPËR INFO 👇👇👇

 

📲+355 694763014

 • Address Shkolla 9-vjeçare
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1025
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 4:13 am
 • Price: €83,520
 • Property Size: 69.6 sqm
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 2027
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Filjon Caushi
 • Filjon Caushi