Shitet, Apartament 1+1, Paskuqan.

 • €63,845
Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68.65
 • sqm
 • 2026
 • Year Built
For Sale
Shitet, Apartament 1+1, Paskuqan.
Tirana, Albania
 • €63,845

Description

🌟RingSide Residences✨️

 

📍 Paskuqan

AFER BULEVARDIT TE RI, ZONE NE INVESTIM

 

🏘 APARTAMENTE PËR SHITJE ME CMIM OKAZION

 

🏗 CILËSI E LARTË NDËRTIMI

 

📉 KTHIM INVESTIMI I SHPEJTË

🏬 SHËRBIME NGA MË TË NDRYSHMET

 

🎠 AMBIENTE ARGËTIMI PËR FËMIJËT

📐 PLANIMETRI OPTIMALE DHE TË MIRËSHFRYTËZUARA

 

Disponojme edhe planimetri te tjera 1+1dhe 2+1

PËR MË TEPËR INFO 👇👇👇

 

📲+355 694763014

 • Address Rruga
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1016
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 3:54 am
 • Price: €63,845
 • Property Size: 68.65 sqm
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 2026
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Filjon Caushi
 • Filjon Caushi