Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit

 • €165,000
Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • sqm
 • 2008
 • Year Built
For Sale
Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit
Tirana, Albania
 • €165,000

Description

🌟Kodra e Diellit✨️

 

📍 TIRANË

 

🏘 APARTAMENT I INVESTUAR ME CILESI

🏬 SHËRBIME NGA MË TË NDRYSHMET

📐 PLANIMETRI OPTIMALE DHE TË MIRËSHFRYTËZUARA

 

PËR MË TEPËR INFO 👇👇👇

 

📲+355 694763014

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1060
 • Country Albania

Details

Updated on June 24, 2024 at 11:04 am
 • Price: €165,000
 • Property Size: 110 sqm
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 2008
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Filjon Caushi
 • Filjon Caushi