Shitet, Apartament 3+1+2+Studio, Sheshi Willson.

 • €350,000
Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 147
 • sqm
 • 2007
 • Year Built
For Sale
Shitet, Apartament 3+1+2+Studio, Sheshi Willson.
Tirana, Albania
 • €350,000

Description

🌟SHESHI WILSON✨️

 

📍 TIRANË

🏘 APARTAMENT PËR SHITJE NË NJË NGA ZONAT MË TË KËRKUARA

🌊 AKSES I SHPEJTË NË LIQENIN ARTIFICIAL TË TIRANËS

🏗 CILËSI E LARTË NDËRTIMI DHE HAPËSIRA TË BOLLSHME

📉 MUNDËSI INVESTIMI

🏬 SHËRBIME NGA MË TË NDRYSHMET

 

📐 PLANIMETRI OPTIMALE DHE TË MIRËSHFRYTËZUARA

 

PËR MË TEPËR INFO 👇👇👇

 

📲+355 694763014

 • Address Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 8363
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 4:09 am
 • Price: €350,000
 • Property Size: 147 sqm
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2007
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Video

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Filjon Caushi
 • Filjon Caushi