Qira, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate.

 • €850
Farkë, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • sqft
 • 2015
 • Year Built
To Rent
Qira, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate.
Farkë, Albania
 • €850

Description

Disponojme super apartament per qira 2+1+2 tualete me pamje nga liqeni.

Organizohet nga:

Kuzhina dhe salloni bashke,

2 dhoma gjumi

2 tualete

1 ballkon

Ndodhet ne katin e trete, te nje pallati te ri me ashensor.

 

 

 

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Farkë
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1045
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 3:46 am
 • Price: €850
 • Property Size: 100 sqft
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2015
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: To Rent

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Disponojme prokure

Compare listings

Compare
Deliana Sela
 • Deliana Sela