Shitet, Vile, Turqoise Marina Hamallaj.

 • €350,000
Bashkia Durrës, Albania
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 131
 • sqm
 • 2025
 • Year Built
For Sale
Shitet, Vile, Turqoise Marina Hamallaj.
Bashkia Durrës, Albania
 • €350,000

Description

🌟TURQOISE MARINA✨️

📍 HAMALLAJ

🏘 VILË PËR SHITJE ME PAMJE NGA 🌊

🏗 CILËSI E LARTË NDËRTIMI

📉 KTHIM INVESTIMI I SHPEJTË

🏬 SHËRBIME NGA MË TË NDRYSHMET

🎠 AMBIENTE ARGËTIMI PËR FËMIJËT

AQUAPARK

📐 PLANIMETRI OPTIMALE DHE TË MIRËSHFRYTËZUARA

PËR MË TEPËR INFO 👇👇👇

📲 355 694763014

 • Address Gjiri i Lalëzit, 35, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • City Bashkia Durrës
 • State/county Durrës County
 • Zip/Postal Code 2015
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 4:10 am
 • Price: €350,000
 • Property Size: 131 sqm
 • Land Area: 308 sqm
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Year Built: 2025
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Video

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Filjon Caushi
 • Filjon Caushi