Shitet, Vile, “Kompleksi Lulebore” Prane TEG.

 • €734,800
Featured For Sale
Farkë, Albania
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 670
 • sqft
 • 2024
 • Year Built
Featured For Sale
Shitet, Vile, “Kompleksi Lulebore” Prane TEG.
Farkë, Albania
 • €734,800

Description

Shitet vile ne kompleksin LULE BORE

“Lule Bore” eshte nje nga rezidencat e banimit më të reja e cila ofron vila luksoze, me oborre të gjelbëruara ne nje nga zonat më të preferuara të Tiranës, ne kodrat e Lundres, ne afersi te TEG. Ka akses direkt ne rrugen lokale.. Projekti dallohet per vendodhjen e tij unike gjë e cila të jep mundësinë të jetosh jashtë qytetit por dhe afer tij njëkohësisht.

 • Address TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Farkë
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1045
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 3:37 am
 • Price: €734,800
 • Property Size: 670 sqft
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 4
 • Garages: 2
 • Garage Size: 33.5
 • Year Built: 2024
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Gerind Stafa
 • Gerind Stafa