Shitet, Vilë Premium, “San Nikolas” Dhërmi.

 • €1,500,000
Featured For Sale
Dhermi, Albania
 • Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 432
 • m2
 • 2025
 • Year Built
Featured For Sale
Shitet, Vilë Premium, “San Nikolas” Dhërmi.
Dhermi, Albania
 • €1,500,000

Description

🌟 SAN NIKOLAS✨️
📍 DHËRMI
🏘 APARTAMENTE DHE VILA PËR SHITJE ME PAMJE NGA 🌊
🏗 CILËSI E LARTË NDËRTIMI
📉 KTHIM INVESTIMI I SHPEJTË 🏬 SHËRBIME NGA MË TË NDRYSHMET
🎠 AMBIENTE ARGËTIMI PËR FËMIJËT 📐 PLANIMETRI OPTIMALE DHE TË MIRËSHFRYTËZUARA
PËR MË TEPËR INFO 👇👇👇
📲+355674960393 📩ecaushi0@gmail.com
 • Address Dhërmi, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • City Dhermi
 • State/county Vlorë County
 • Zip/Postal Code 9425
 • Area San Nikolas
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 3:33 am
 • Price: €1,500,000
 • Property Size: 432 m2
 • Land Area: 800 m2 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Garages: 2
 • Garage Size: 20 m2
 • Year Built: 2025
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Additional details

 • Fasade Guri: kondicionim
 • Pishine: Parkim

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings
Edison Caushi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Edison Caushi
 • Edison Caushi