Shitet, Zyrë 30m2, Selvia.

 • €85,000
Tirana, Albania
 • Office
 • Property Type
 • 29.5
 • sqm
 • 2008
 • Year Built
For Sale
Shitet, Zyrë 30m2, Selvia.
Tirana, Albania
 • €85,000

Description

🌟Selvia✨️

 

📍 Tiranë

 

🏘 ZYRË PËR SHITJE ME PAMJE NGA RRUGA KRYESORE, KATI 1 BANIMIT

 

🏗 CILËSI E LARTË NDËRTIMI

 

📉 KTHIM INVESTIMI I SHPEJTË

🏬 SHËRBIME NGA MË TË NDRYSHMET

 

📐 PLANIMETRI OPTIMALE DHE TË MIRËSHFRYTËZUARA

 

PËR MË TEPËR INFO 👇👇👇

 

📲+355 694763014

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • City Tirana
 • State/county Tirana County
 • Zip/Postal Code 1018
 • Country Albania

Details

Updated on June 19, 2024 at 4:11 am
 • Price: €85,000
 • Property Size: 29.5 sqm
 • Year Built: 2008
 • Property Type: Office
 • Property Status: For Sale

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Filjon Caushi
 • Filjon Caushi